2013 m. rugpjūčio 5 d., pirmadienis

Skaitalas

Knygos aprašymas : "Paskutinė garsiojo girtuoklio Charleso Bukowskio knyga, pasirodžiusi 1994m. - šiurkštus juodojo humoro tekstas, parodijuojantis populiariosios literatūros klišes: neištikimos žmonos, kvaili jų vyrai, seksualios ateivės iš kosmoso, numirėlių balzamuotojai ir pikti neurotiški paštininkai. "

Mano nuomonė apie šią knygą: Neslėpsiu, iš pradžių skaitydama, vis klausiau savęs, kokią nesąmonę aš čia skaitau? Bet po to pajutau tą jausmą, kai užvertęs knygą, norisi vėl atsiversti, nes įdomu, o kas gi vyksta toliau? Ir galiausiai pusę knygos perskaičiau vienu prisėdimu, taip sakant. Turbūt vienas geriausių skaitalų, kokius tik esu skaičiusi! Šmaikštus ir ironiškas, ko daugiau ir reikia? Alkoholis, tiksliau, daug alkoholio, keistuoliai barmenai, gražuolės ateivės ir seksualioji Ponia Mirtis! Puiki kompanija, a? Ir tai dar ne viskas... Jei reiktų parekomenduoti kokį skaitalą skaityti, tai būtent ir parekomenduočiau Charles Bukowski "Skaitalą". :> Praturtėt kažkokiomis žiniomis vargu ar įmanoma, bet pasismaginti skaitant pats tas.

Mano vertinimas: 9/10.

Mano pieštukas užkliuvo:

"Kokie vis dėlto nuobodūs žmonės. Visam pasauly. Ir veisiasi dalydamiesi. Smirdantis tvartas. Pilna žemė tokių."

"Visą gyvenimą žmonės laukia. Jie laukia gyvenimo, jie laukia mirties. Laukia eilėje prie tualetinio popieriaus. Laukia eilėje pinigų. O jeigu jie pinigų neturi, laukia dar ilgesnėse eilėse. Lauki, kol užmigsi, paskui lauki, kol atsibusi. Lauki vedybų ir lauki skyrybų. Lauki lietaus, lauki, kada jis baigsis. Lauki maisto, paskui vėl lauki maisto. Lauki gydytojo laukiamajame su krūva bepročių ir galvoji, gal tu vienas iš jų."

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą