2011 m. rugsėjo 25 d., sekmadienis

Pragaro angelas


Širdis nesutelpa krūtinėj galvojant apie šią knygą. Kažkas tikrai parašyto man ir mano širdžiai. Nesuprantu, kodėl šią knygą perskaičiau tik dabar?!?!

Knygos aprašymas: "Jį gerbia ir jo prisibijo abiejose įstatymo pusėse esantys vyrai. Jis vadovauja Hell’s Angels daugiau nei penkiasdešimt metų ir nepaklūsta jokioms taisyklėms, išskyrus paties įkurto klubo įstatus.

Sonis Bageris yra čoperių karalius ir Amerikos kelių legenda. Jo gyvenimo istorija – tai visame pasaulyje garsaus Hell`s Angels baikerių klubo istorija.

Kaip Hell’s Angels Ouklando padalinio prezidentas, nuo pat klubo įsikūrimo 1957 m. Sonis asmeniškai dalyvavo visuose istoriniuose baikerių įvykiuose ir pats juos kūrė. Jūsų rankose – kultinė Sonio Bargerio autobiografija, kurioje netrūksta nerūpestingai aprašomo sekso, narkotikų ir smurto, be kurių Hell`s Angels baikerių paveikslas būtų nepilnas.

Sėskite ant Harley Davidson ir leiskitės 66-uoju keliu į pragarą ir atgal!" yeah yeah yeah!

Mano nuomonė apie šią knygą : Viena mintis šovusi, skaitant šią knygą, buvo : "Odė Amerikai!" Galiu prisipažinti, niekada nesižavėjau Amerika. Nežinau kodėl, tiesiog mano smegenis vis pasiekdavo tokia informacija, jog Amerika apsirijėlių ir vartotojų kraštas. Amerikietiški filmai, na bent dauguma tai tikrai, nežavėjo ir nežavi... Ir galvodavau, kad Amerika vienas iš paskutinių norimų aplankyt taškų. Tačiau perskaičius šią knygą pamačiau Ameriką iš kitos, mano sąmonėje dar nesusitupėjusios pusės. Šioje knygoje Laisvė, keliai, motociklai, baikeriai ir pašėlęs gyvenimas privertė į Ameriką pažvelgt kitu kampu. Dabar net manau, jog visai neblogai būtų ją kada aplankyti. Tad iš mano norimų aplankyt taškų sąrašo kilsteliu Ameriką aukštyn.
Kita mintis: "Baikerių biblija" Na, gal kiek per stambi ši mintis, tačiau, manau, jog BAIKERIAI skaito/skaitė/ turėtų perskaityt šią knygą. Bent aš, tai jaučiau malonumą. Baikerių nuotykiai, nusikaltimai, gyvenimo būdas... Čia visko pilna ir tik apie baikerius! Juolab, kad Hell's Angels yra 1948 metais susikūręs baikerių klubas. Šis klubas, anot knygos autoriaus yra labai garsus visame pasaulyje. Manau, taip ir yra, kadangi, šis klubas išgyveno tiek daug nuotykių. Ahh, net pavydėtina. kodėl negimiau kur nors Ouklande ir netapau kokia viena iš Hells Angels draugužių. Taip taip, svajok toliau, mielas XXI a. Lietuvos vaike... Tik parodyk man motociklą, ar tarstelk žodelį apie baikerius, tuoj galvą ir pametu. Šį kartą taip atsitiko. Esu apsėsta. Ir dar labiau trokštu motociklo. Arba kokio Princo ant plieninio žirgo. Yeah, baaaby! Knyga puiki, neapsakoma, ir kiekvienam motociklų, baikerių mylėtojui turėtų būt itin skanus kąsnelis. AMmm. Dar jaučiu tą sūriai malonų skonį. Skanaus ;)

Mano vertinimas : Be abejonės, 10/10. Kitaip nė negali būti. Nors ne, ši knyga verta daugiau nei 10 balų!

Mano pieštukas užkliuvo :

"Lyginant su mašina, motociklas daug geriau atspindi važiuojančiojo individualybę. Užvedi variklį, paspaudi visu greičiu pirmyn ir laisvės neriboja jokia metalo dėžė su dangčiu virš galvos."

"If you think you're tough insult a biker."

3 komentarai:

  1. Sveiki, gal zinote kur gamima butu sia knyga isigyti dabar? :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Sveika, aš ją buvau pasiėmusi iš bibliotekos, o kur įsigyti nežinau, galbūt vertėtų pasižiūrėti internete... :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Sveiki,gal kas perskaite ir noretu parduoti sia knyga?

    AtsakytiPanaikinti