2012 m. rugsėjo 21 d., penktadienis

Grožio niekad negana

Knygos aprašymas : "Žinomo lietuvių rašytojo pagrindinė satyrų tema - vyro ir .moters santykiai. Vyras, kaip įprasta - geras ir nuoširdus, tačiau perdėm lengvabūdis, nevengiantis bokalo ir cigaretės, o moteris - meiliai akiai, bet gudri, toliaregė ir itin pragmatiška. Kaip jiems sugyventi? Kaip elgtis, jei meilė pražūtingai traukia vieną prie kito ir kartu stumia šalin? Švelni kūrėjo ironija, tapydama buitines, kartkartėmis konfliktines situacijas, nevirsta kandžia pajuoka. Autorius šelmiškai šypsosi, krebždina plunksną ir linksmai patarinėja šioms dažnai nesutariančioms lytims."

Mano nuomonė apie šią knygą : Šiaip gal nebūčiau pastebėjus šio rašytojo pavardės bibliotekoje, jei ne viena rekomendacija. Ką gi, drąsiai galiu teigti, jog tai tikrai puikus atradimas! Ta švelni rašytojo ironija, kuri, pastaruoju metu, mane taip žavi, tas šmaikštus požiūris į vyro ir moters santykius... Kaip tik tai, ko man reikėjo. Ne kartą šyptelėjau beskaitydama šią knygą. Jau laukiu nesulaukiu, kada galėsiu apimt į rankas "Tūla". Tikrai tęsiu pažintį su Jurgio Kunčino kūryba! Puiki knyga, kurią perskaičius lieka gera nuotaika, visiškai neapsunkinanti minčių. Puikiai tinka liūdniems rudens vakarams, kai norisi nuo to liūdesio bėgti:).

Mano vertinimas : 9/10.


2 komentarai:

  1. Aš šiandien baigiau skaityti "Tūla". Superinė knygą, bet netiks, jei nori pabėgti nuo liūdesio. Joje jo tiek daug, kad kartais ir verkt norisi.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Paradoksalu, bet kartais pabėgti nuo realaus liūdesio, padeda dar didesnis liūdesys knygoje. Ir jau antras žmogus, kuris sako, jog "Tūla" - superinė knyga, dabar iš viso nenustygstu, kaip noriu ją skaityt.:)

    AtsakytiPanaikinti