2012 m. gruodžio 6 d., ketvirtadienis

garstyčių namas

Knygos aprašymas : "Jaunystės bandymai susivokti, gravitavimas tarp sapno ir realybės, tarp paslapties ir grėsmės. Jaunuolius traukia pulsuojantis vitališkomis vandens ir saulės energijomis, mistiniu ūku pridengtas pasaulis, kurį reikia prisijaukinti."

Mano nuomonė apie šią knygą: Ši knyga iš tų, kurią gali perskaityti per vieną vakarą. Tai apsakymų rinkinys, persmelktas jaunatviško polėkio, vaikystės paslapčių, vaiko virsmo paaugliu. Man, matyt, jau tai nebe taip aktualu, kaip aš pati tikėjausi, ar norėjau, jog būtų. Nors vieną apsakymą galėčiau išskirti, kaip man įdomų, tai "Studijų laikų baseinai". Šitas, tiesa, esantis knygos gale, apsakymas visą knygą "pagerino" mano akyse:) Nesakau, jog knyga prasta, ne. Gana poetiškai, jaunatviškai aprašyta realybė su paslapčių prieskoniais, galbūt kai kur primenančiais pasakas... Kartais būna knygų, kurias galiu apibūdinti: "Nebloga...Tiesiog ne man, ir tiek.". "Garstyčių namas" būtent iš tokių.

Mano vertinimas: 7/10

Pieštukas užkliuvo : "...tyla - ne moterų reikalas, o tikras vyras turi pabūti tyloje. Reikia girdėti laiką, girdėti, kaip krinta tavo plaukai ant grindų."Komentarų nėra:

Rašyti komentarą