2015 m. balandžio 23 d., ketvirtadienis

Poetas ir prostitutė.

Knygos aprašymas: "Nepaprasta lietuvio poeto ir rusės prostitutės istorija. "Bet kas tai yra meilė? Tai žvėris, kurio nesuprasi, nepagausi, neužmuši. Jis miršta pats. Mirtis ir meilė - visada kartu."

Mano nuomonė apie šią knygą: Kai norisi kažko lengvo ir patrakusio - tokia knyga puikiai tinka. Rodos, kaip ir nieko ypatingo - istorija apie išgerti mėgstantį poetą, kuris leidžiasi į nuotykį - išvažiuoja Rusijon, susipažįsta su prostitutėmis ir vieną įsimyli. Tada utopiškai vystosi jų meilės istorija, kuri galiausiai baigiasi, vos ne kaip Romeo ir Džuljetos. :)) Naktinis, neįpareigojantis pernelyg nugrimzti į apmąstymus, skaitinys. Skaičiau ir gyvai įsivaizdavau tokio poeto, menininko gyvenimą tuometinėje Lietuvoje. O ir ko ne gyvenimas? Gyveni sau pas mamą, rašai karts nuo karto, susirandi turtingą draugą, kuris supažindina su turtingu gyvenimu, rodos, sėdėk ir žvenk, tik atsiranda knygoje ir niūresnių epizodų. Daugiau nelabai ką ir yra pridurti.

Mano vertinimas: 6/10.

Knyga: Nuosava.
Knygos kaina: 0,90 eur. Pirkta komise.

Mano pieštukas užkliuvo: " Ruduo. Aš bijojau rudens kaip meilės. Taip jaunuolis aistringai trokšta meilės, bet kai ji ateina, jis bijo prarasti protą. Iš meilės. Jis bijo likti it musę kandęs. O ruduo visada mane apgaudavo. Jis žadėdavo man raudoną vyną ir aistringą meilę, o aš visada likdavau su tuščiu buteliu šaltame vėjyje. Ir tuščio butelio švilpesys vėjyje man primindavo mano ištuštėjusią sielą. Gal aš pats buvau kaltas, bet juk ruduo visada stipresnis už poetą ir, vadinasi, tai jis kaltas dėl visko!"
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą