2015 m. kovo 22 d., sekmadienis

Meilužis.

Knygos aprašymas: „Meilužis“ autobiografinis M. Duras romanas. Tai pasakojimas apie jaunos prancūzės ir kinų milijonieriaus meilę.

„Meilė“ apie nenumaldomą troškimą dar kartą išgyventi seniai įvykusią tragediją. Tobulos meilės, romano veikėjų akimis, nėra."

Mano nuomonė apie šią knygą: Na, štai ir paskutinė kol kas perskaityta knyga. "Meilužis" - romanas apie meilę. Rodos, taip galėčiau apibūdinti trumpai ir aiškiai. Nors meilė kinų milijonieriaus sūnui, man regis, tėra antras planas. Pirmame plane iškyla jaunos merginos santykiai su motina ir dviem broliais, kurie, yra itin sudėtingi. Na, o romanas su milijonieriaus sūnumi man pasirodė kažkoks neišvystytas. Nors maniau, jog tai ir bus knygos ašis. Tačiau, kita vertus, "Meilužis" ne visai tipinė meilės istorija, nebuvo to, meilės romanams būdingo, seilėjimosi, daug kas nutylėta tarp eilučių. Nustebino tai, jog pagrindinė romano herojė buvo tikrai ne įprasta paauglė, atsiduodanti pirmam sutiktam vyrui. Jos požiūris į visa tai mane netgi stebino. Rodos, juk paauglė tik ir paskęstų meilėje, eitų iš proto dėl to vyriškio, tačiau čia viskas įvyksta atvirkščiai. Gražiausia knygos pabaiga, nors iki galo ir neįtikinanti.

Mano vertinimas: 7/10.

Mano pieštukas užkliuvo: "Kaip greitai mano gyvenime viskas tapo per vėlu. Aštuoniolikos metų jau buvo per vėlu. Tarp aštuoniolikos ir dvidešimt penkerių mano veidui ėmė darytis kažkas nesuprantama. Būdama aštuoniolikos, pasenau."

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą