2011 m. gruodžio 13 d., antradienis

Depeche mode

Pamatę pavadinimą, turbūt pagalvojot "Dar viena dar vienos grupės biografija" ar kažką panašaus? Ne? Tiesą sakant, pirmą kartą pamačius šios knygos pavadinimą ir aš taip pagalvojau, bet deja! Suklydau tiek aš, tiek ir kiti pagalvoję.

Knygos aprašymas : "Ukrainiečių literatūros enfant terrible - Serhijaus Žadano romanas - trijų jaunų charkoviečių kelionė po savo miestą, ieškant dingusio draugo, kuriam jie turi pranešti apie patėvio žūtį. Posovietinis Charkovas - iš bejėgiškumo sužvėrėjusi milicija, čigonų „miestelis“ su narkotikų prekiautojais, apleistose gamyklose įsikūrę jauni trockininkai, amerikietis pamokslininkas su paauksuotu roleksu ant rankos, adrenalino pertekliaus draskomų futbolo sirgalių karai, snobiški madingų žurnalų redaktoriai ir jiems parsidavę „padorūs“ jauni karjeristai. Labai liūdnoje ir labai juokingoje knygoje maištas persipynęs su autentiška ir dažnai neviltinga kartos, kuriai priklauso ir pats autorius, patirtimi."

Mano nuomonė : Na, kaip jau minėjau, maniau, kad tai istorija apie depešus. Todėl, galutinai praradus viltį pamatyt bent kokį sąryšį su šia grupe, visgi, jau bene knygos pabaigoje buvo minimi Depeche Mode. Ir net vienos dainos žodžių nuotrupa įdėta! Šiaip pati knyga... Privertė juoktis, žavėtis, gailėtis ir...nusivilti. Taip ir likau nesupratusi pagrindiniai herojai buvo pankai, ar ne? :D Kad Marusia neva pankė, tai pavyko suprasti, bet daugiau... O mane tai taip domina. Dar negaliu neišskirt Vasios ir radijo vedėjo pokalbo apie Santą Klausą. Sujuokino, išties. Na, ši knyga kupina kurioziškų situacijų, bet deja, ji man kažkokia tolima...Visos tos ideologijos tokios man neartimos ir sunkiai suvokiamos... Sakyčiau, ši knyga man, visgi, labiau patiko, nei nepatiko... Bent jau nebuvo nuobodi. Tiesa, daug nekokių žodelių, bet kaip tokio pobūdžio knygai, gal ir pritiko.

Mano vertinimas : 8/10. Iš pradžių, buvau įvertinus 7, bet kai prisiminiau, jog ir "vienuolika minučių" įvertinau tiek, tuomet padidinau balą šiai knygai, nes ji, asmeniškai man, geresnė.

Ir ta proga, še, mažytę Depeche Mode dozę:

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą